Máme otevřeno denně od 9:00 do 16:00
en
    prémiový servis 3D tiskáren nejen značky PRUSA

umíme všechny typy, SL1, MK23, mini

Proč by jste si měli vybrat zrovna náš SERVIS?

3D TISK JE NAŠE PARKETA

Ahoj, jmenuji se Ondřej Procházka, 

nyní se svojí rodinou bydlím v předměstí Ostravy.
Vystudoval jsem a také v roce 2001 zdárně ukončil SPŠ strojní v Ostravě, ze které jsem přešel na VŠB Fakultu elektrotechniky a informatiky obor Biomedicínské inženýrství.
ITechnika, elektronika a výpočetní technika byla od mala mým koníčkem. Začínal jsem s opravou vlastní autodráhy a o 2O let později došel k přístrojům v nemocnicích. 

Škola byla super a tak jsem dokončil první 3 roky titulem Bc. a šel na první pořádnou brigádu. Začal jsem opravovat pro místní, tenkrát největší Ostravskou firmu plicní ventilátory a jezdil po republice seřizovat a kontrolovat doslova umělé plíce pacientů. Tato práce mě na tolik pohltila, že z prázdninové brigády se stalo zaměstnání na plný úvazek a škola šla bohužel na druhou kolej. 
Do školy na inženýrské studium jsem již nenastoupil. Celý volný čas jsem dále vyplňoval koníčky kolem elektroniky, RC modelů letadel, webových aplikací a taky sportem.

Tak jak plynul čas, uteklo 7 let, psal se rok 2015 a já se posunul dál do pražské firmy, kde v podstatě dělám do dnes. Výhodou je, že se již nestarám o stovky respiračních přístrojů po celé České republice a Slovensku, ale o vybrané modely špičkové rentgenové techniky vesměs pouze na Severní Moravě. Což mi ve své podstatě přineslo více času věnovat se svému koníčku a to 3D tisku a také rodině.

Vím, říká se, dělej jednu věc a to pořádně, ale v mém případě ač to nevypadá, jsou tyto dvě technologie velmi blízko.

Jsem velmi rád, že mi hlavní zaměstnání umožňuje dělat paralelně i tuto službu a to 3D tisk a opravy tiskáren! Ale to jsem předběhl.

 Píše se rok 2017 a stavím si první tiskárnu. Začalo to samostudiem projektů a videí na internetu. Pokračovalo to registrací na největší české fórum REBEL.org kde jsem se zapojil do žhavé diskuze ke stavbě tiskárny DANA REBELA - Rebel 2. Toto mě natolik pohltilo, že jsem si postavil svoji první 3D tiskárnu a když poprvé vypadla teplá plastová kostka, byl jsem doslova nadšen.

A tím to vše začalo. 

Začal jsem tiskárnu ukazovat známým a kamarádům a po nějaké době z jedné tiskárny byly 3, 6, 12, plastové díly jsem množil jak to šlo - no asi už je nespočítám, ale postavil jsem jich fakt dost a ne jen známým kolem, ale i společnostem, se kterými do dnes spolupracuji.
 
V tuto chvíli někdy přichází na trh JOSEF PRUSA - PRUSA RESEARCH se svoji tiskárnou MK2, která se mi natolik zalíbila, že jsem si ji nakonec také pořídil. Nezůstal jsem však u jedné, ale nyní jich mám 10 a počet dále roste (SLA1, XXL, VORON2 atd.) Jelikož mě tyto tiskárny a komunita kolem začala tak bavit, začal jsem je využívat k zakázkovému 3D tisku výrobků, ne jen pro lidi kolem, ale také větší firmy, sériovou výrobu, prototypy a vše ostatní s tím spojené. 

Každá tiskárna potřebuje také pravidelný a pečlivý servis. Jen tak může podat pořádný výsledek.
A takto vlastně vznikl tento web a moje nyní největší láska a hobby. Opravy 3D tiskáren značky PRUSA RESERACH a také jiných značek z celého světa, které zaplavily celý náš trh.

Na závěr bych Vám chtěl sdělit, že u nás je a bude svět stále v pořádku! 

Snažíme se dělat věci pořádně a snad se nám to i daří!

....tak díky a tisku ZDAR! Ondřej