umíme všechny typy, SL1, MK23, mini

Proč by jste si měli vybrat zrovna náš SERVIS?

3D TISK JE NAŠE PARKETA

Ahoj, jmenuji se Ondřej Procházka, 

nyní se svojí rodinou bydlím v předměstí Ostravy.
Vystudoval jsem a také v roce 2001 zdárně ukončil SPŠ strojní v Ostravě, ze které jsem přešel na VŠB Fakultu elektrotechniky a informatiky obor Biomedicínské inženýrství.
ITechnika, elektronika a výpočetní technika byla od mala mým koníčkem. Začínal jsem s opravou vlastní autodráhy a o 2O let později došel k přístrojům v nemocnicích. 

Škola byla super a tak jsem dokončil první 3 roky titulem Bc. a šel na první pořádnou brigádu. Začal jsem opravovat pro místní, tenkrát největší Ostravskou firmu plicní ventilátory a jezdil po republice seřizovat a kontrolovat doslova umělé plíce pacientů. Tato práce mě na tolik pohltila, že z prázdninové brigády se stalo zaměstnání na plný úvazek a škola šla bohužel na druhou kolej. 
Do školy na inženýrské studium jsem již nenastoupil. Celý volný čas jsem dále vyplňoval koníčky kolem elektroniky, RC modelů letadel, webových aplikací a taky sportem.

Tak jak plynul čas, uteklo 7 let, psal se rok 2015 a já se posunul dál do pražské firmy, kde v podstatě dělám do dnes. Výhodou je, že se již nestarám o stovky respiračních přístrojů po celé České republice a Slovensku, ale o vybrané modely špičkové rentgenové techniky vesměs pouze na Severní Moravě. Což mi ve své podstatě přineslo více času věnovat se svému koníčku a to 3D tisku a také rodině.

Vím, říká se, dělej jednu věc a to pořádně, ale v mém případě ač to nevypadá, jsou tyto dvě technologie velmi blízko.

Jsem velmi rád, že mi hlavní zaměstnání umožňuje dělat paralelně i tuto službu a to 3D tisk a opravy tiskáren! Ale to jsem předběhl.

 Píše se rok 2017 a stavím si první tiskárnu. Začalo to samostudiem projektů a videí na internetu. Pokračovalo to registrací na největší české fórum REBEL.org kde jsem se zapojil do žhavé diskuze ke stavbě tiskárny DANA REBELA - Rebel 2. Toto mě natolik pohltilo, že jsem si postavil svoji první 3D tiskárnu a když poprvé vypadla teplá plastová kostka, byl jsem doslova nadšen.

A tím to vše začalo. 

Začal jsem tiskárnu ukazovat známým a kamarádům a po nějaké době z jedné tiskárny byly 3, 6, 12, plastové díly jsem množil jak to šlo - no asi už je nespočítám, ale postavil jsem jich fakt dost a ne jen známým kolem, ale i společnostem, se kterými do dnes spolupracuji.
 
V tuto chvíli někdy přichází na trh JOSEF PRUSA - PRUSA RESEARCH se svoji tiskárnou MK2, která se mi natolik zalíbila, že jsem si ji nakonec také pořídil. Nezůstal jsem však u jedné, ale nyní jich mám 10 a počet dále roste (SLA1, XXL, VORON2 atd.) Jelikož mě tyto tiskárny a komunita kolem začala tak bavit, začal jsem je využívat k zakázkovému 3D tisku výrobků, ne jen pro lidi kolem, ale také větší firmy, sériovou výrobu, prototypy a vše ostatní s tím spojené. 

Každá tiskárna potřebuje také pravidelný a pečlivý servis. Jen tak může podat pořádný výsledek.
A takto vlastně vznikl tento web a moje nyní největší láska a hobby. Opravy 3D tiskáren značky PRUSA RESERACH a také jiných značek z celého světa, které zaplavily celý náš trh.

Na závěr bych Vám chtěl sdělit, že u nás je a bude svět stále v pořádku! 

Snažíme se dělat věci pořádně a snad se nám to i daří!

....tak díky a tisku ZDAR! Ondřej