Máme otevřeno denně od 9:00 do 16:00
en

PRAHA, BRNO, OSTRAVA - pozáruční servis 3D  tiskáren

Služby našeho servisu.

Ať už byla vaše  tiskárna zakoupena kdekoliv nebo se jedná o kopii originálu tiskárny, náš technický tým ji rád převezme do svých rukou. Můžete nás kontaktovat online info@servisprusa.cz či telefonicky 605 209 148, po-pá NONSTOP. Provedeme diagnostiku, a předem navrhneme řešení a cenu opravy.

Vyškolené techniky máme Praha, Brno, Ostrava . Cena jedné hodiny práce je 499 Kč bez DPH, počítáme jen skutečně odpracovaný čas a pokud nenajdeme chybu či závadu neodstraníme, nic neplatíte. 
Níže najdete s čím vším Vám můžeme pomoci. Ale je toho mnohem více. Umíme také jiné výrobce tiskáren, jako jsou Creality, Anycubic, Voron, Ultimaker, Bambu Lab, SnapMaker a jiné. Vyzkoušejte nás, kontaktujte nás.


Diagnostika závady

Tiskárna netiskne, nespustí se, padá po zapnutí do chyby vyhřívání, přeskakují vrstvy, přeskakuje filament, z trysky nevytéká filament, výtisk není kvalitní, tiskárna se vypíná, vydává divný zvuk, nesvítí displej, z tiskárny se zakouřilo, tiskárna nenahřívá.

Běžný servis

Objednejte v případě, že tiskárna již běží nonstop pěkně dlouho. Nemá odpočinek, kvalita tisku slábne, trysková hlava přeskakuje, tryska zanechává vlákna, ložiska a ventilátory vydávají hluk a na ventilátorech je nános bílého prachu, který nejde odstranit.

Servis u zákazníka

V případě, že jste velká společnost či malá firma nebo soukromník. Také základní či střední škola a nemáte čas k nám tiskárnu vozit či posílat, můžete objednat servis na místě u zákazníka.
My za Vámi rádi přijedeme.

Výměna dílů

Je zcela běžné, že se díly opotřebují. Hlavně ty, které se mechanicky hýbou a nebo ty, přes které protéká filament. Není žádný problém je odborně vyměnit za originál díly PRUSA RESEARCH.

Kalibrace 

Aby tiskárna správně tiskla, musí být skvěle kalibrovaná a nastavená. Geometrie os XYZ, rovinnost podložky a správný průtok filamentu, reálná teplota,  je alfa a omega kvalitního tisku a skvělých výsledků.

Nový firmware

Společnost PRUSA RESEARCH vydává nový firmware pro všechny svoje tiskárny velmi často.
Pokud Vám to tiskárna neustále připomíná, rádi Vám ho přehrajeme zcela zdarma k vaší zakázce.

Nákup nové tiskárny

Uvažujete-li o nákupu nové tiskárny a nevíte si rady který model vybrat.
Nebo jste si objednali stavebnici a nevíte jak ji složit, rádi Vám s výběrem poradíme. Stačí se nám ozvat. Poradíme.

Objednávka díl

Většinu dílů máme pro Vás kladem a tak nebude čekat déle než je nezbytně nutné. Snažíme se vše používat originál, tak abychom udrželi politiku kvality PRUSA RESEARCH.

Školení

Nevíte si rady, jak začít tisknout. Nemáte základy používání tiskárny, nevíte jaký zvolit materiál a jak nastavit model k tisku? Nebo jakou koupit tiskárnu?

Žádný učenec z nebe nespadl. Ozvěte se, pomůžeme Vám.


HLEDÁTE ODBORNÝ A PROFESIONÁLNÍ SERVIS PRO SVOJI TISKÁRNU ?   

Jsme nejlepší v oboru, vlastně hned za Josefem Průšou. Můžete nás kontaktovat několika způsoby, napsat email, použít kontaktní formulář, zavolat nám a objednat si servis, konzultaci, školení, či novou tiskárnu. Jsme tady pro Vás a máme rádi když je zákazník spokojený ! Od toho jsme tady.


OPRAVTE TO S NÁMI.

Snažíme se používat pouze originál díly. 
 

Je to tak, že většina uživatelů si s opravou a nastavením tiskárny neví rady. Uživatel si zakoupí tiskárnu PLUG and PRINT a nestará se dále. Chce prostě tisknout a využívat stroj na 100%. Jelikož ale ani tato dokonalá tiskárna nefunguje věčně, může nastat chvíle, kdy nás budete potřebovat. 

Kontaktujte nás a nebo využijte poptávku servisu ZDE.